מאמרים

מאמרים

מהו תפקידם של מתאמי שינויי דיירים ?

מהו תפקידם של מתאמי שינויי דיירים ?

סלון הבית מקבל בשנים האחרונות משמעות חדשה. כיום, כשכבר בכל חדר יש טלוויזיה במסך שטוח וכל בן בית נמצא רוב הזמן בחדרו, הסלון מקבל משמעות שונה: הוא הופך להיות חזית הבית והמקום בו רצוי נערכים אירועים משפחתיים וחברתיים, הוא כרטיס הביקור של הבית ולמעשה מהווה חלק חשוב מהזהות המשפחתית. שמירה על מראה סלון מעוצב מעניקה תחושה טובה יותר לבני הבית וכן למבקרים. יש אשר משתמשים בסלון הבית לאירועים או להוספת אלמנטים עיצוביים שונים וכל זאת באמצעות עיצוב בתים שנעשה מראש .
מחיר למשתכן

מחיר למשתכן

מה זה מחיר למשתכן, איך משתתפים בהגרלה, ומי זכאי לקבל דירה מוזלת • תשובות לכל השאלות האלו ועוד בכתבה

מחיר למשתכן היא תוכנית הדגל הממשלתית בשוק הדיור שמוביל בשנים האחרונות שר האוצר משה כחלון. המטרה של התוכנית היא לדאוג לדירה למחוסרי הדיור בישראל, ובפרט לזוגות הצעירים ולמשפחות צעירות שלא הצליחו להגיע לדירה עד כה. מחיר למשתכן היא הכלי המרכזי של הממשלה מתוך סדרת צעדים שיזמו משרד האוצר, משרד הבינוי והשיכון ורשותתיאום תיכנון טופס 4

תיאום תיכנון טופס 4

בתיאום ותכנון צריך להיות בעל מומחיות רבה וניסיון. מדובר על דרישה לידע נרחב ושליטה בחידושים השונים בתחום ובענפים שונים הקשורים לפרויקטים שונים, החל ממיזוג אוויר ועד כבישים. הידע הרב מאפשר לדעת מה הן העלויות הסבירות לתחומים השונים ומתי קיים ניסיון לעלות מחיר בלי סיבה. כמו כן, יהיה אפשרי לצפות מראש בעיות שונות בפרויקט עוד משלב הראשוני שבו. האחראים על תיאום ותכנון של הפרויקט דואגים לשליטה על כל הזרועות השונות שבפרויקט.
במסגרת תיאום תכנון של הפרויקט אנו דואגים בעת כל שלבי הפרויקט לתיאום בין הזרועות השונות. החל מהשלבים הראשוניים של אפיון הפרויקט וקבלת אישורים מן הגורמים המתאימים ועד לשלב הסופי של הפרויקט המוגמר.
תיאום ותכנון באופן מקצועי ועל ידי גורם בעל ניסיון בתחום, מסייע לפרויקט להצליח ולשלבים השונים להתבצע תוך עמידה בלוחות הזמנים ובתקציבים. בעיות בשלבי תיאום ותכנון שונים עלולים לגרום לעיכובים ולהוצאות כספיות מרובות, ופנייה אל גורם מקצועי יכולה למנוע מצב כזה.
הסבר תהליך עיצוב הבית

הסבר תהליך עיצוב הבית

כשמגיעים לקוחות אל מעצבי הפנים של חברת מימד הרצונות והחלומות נשפכים אל תוך דף הדרישות והמעצבים נדרשים להגשימם אל מול תוכנית הדירה .
יש לא מעט אנשים שחולמים על טיול מסביב לעולם, אחרים על אוכל משובח , ויש כאלה שחולמים על הבית היפה והמעוצב שיהיה להם מהרגע שהחליטו לרכוש את הדירה בפרויקט בניה או שהחליטו לבנות את ביתם על חלקת קרקע במקום שבחרו להתגורר בו.
תוכניות מכר – מהן ומה חשוב לדעת

תוכניות מכר – מהן ומה חשוב לדעת

חברת מימד שילובים מחלקת תכנון ובקרה מספקת את שירותי כתיבת מפרטי המכר ותוכניות המכר לפרויקטי בניה .
תחילה נענה על מספר שאלות הבנה ואחר כך נרד לרמת הסבר מפורטת יותר הכל כדי שגם היזם וגם הקונה יבינו מה תפקידם של תוכניות המכר :
שינויי דיירים – הסבר התהליך

שינויי דיירים – הסבר התהליך

ניהול שינויי דיירים בפרויקטים של בניה בישראל הופך כיום לשירות הכרחי ונדרש ע"י הלקוח הפונה לרכוש דירה חדשה.
זהו גם אינטרס מובהק של היזם או הקבלן לספק מערכת מקצועית שתהווה את הקשר מול רוכשי הדירות ובכך תייצר מעטפת הנותנת את השירות הכולל לדייר ולמעשה מהווה חלק מהשירות אותו מספק היזם לקונה כחלק מהפרויקט ויוקרתו.
מפרטי מכר ומפרטים טכניים – מה חשוב להכיר

מפרטי מכר ומפרטים טכניים – מה חשוב להכיר

חברת מימד שילובים מחלקת תכנון ובקרה מספקת את שירותי כתיבת מפרטי המכר ותוכניות המכר לפרויקטי בניה .
תחילה נענה על מספר שאלות הבנה ואחר כך נרד לרמת הסבר מפורטת יותר הכל כדי שגם היזם וגם הקונה יבינו מה תפקידם של מפרט המכר או בשמו האחר מפרט טכני
מימד שילובים – ביצוע בקרת תכן ובקרת ביצוע

מימד שילובים – ביצוע בקרת תכן ובקרת ביצוע

שירות בקרת תכן אותה מספקת החברה כולל את כלל הפעילות בין החלטת רשות הרישוי לאשר בקשה להיתר ועד מתן היתר הבנייה. שותפים לו מבקש/עורך הבקשה להיתר, מתכננים, רשות הרישוי, מכון הבקרה, מורשי חיקוק, ומומחים מקצועיים. חוות הדעת למתן היתר בנייה הינה תוצר תהליך בקרת התכן.
בקרת איכות /בקרה בתהליך ופיקוח בניה

בקרת איכות /בקרה בתהליך ופיקוח בניה

פיקוח תהליך הבניה מחייב עקביות לאורך כל הדרך. עניין זה מחייב אותנו לארגון גישה מחשבתית לכל שלבי הבנייה. לבדוק את העבודות השונות המתבצעות ע"פ תוכניות,שרטוטים, מפרטים, והגבלות סחר עם קבלנים וספקים.
"בקרת האיכות" מתבצעת או על בסיס יומי או על בסיס שבועי הינה מעבר מלבחון חומרים ושיטות. מטרתה העיקרי לאתר את הסיכונים לבחון את האם תנאי הביצוע בטוחים / לא בטוחים והאם קיימים סיכונים בביצוע ומעל לכל סיכון התוצאה בסופית והיא סיום תהליך הבניה .
BIM סופרפוזיציה

BIM סופרפוזיציה

מידול האינפורמציה של המבנה" –( Building Information Modeling BIM-) - זהו מונח מוכר בעולם הבניה בעשור האחרון, אשר מציין דרך חדשה בתהליכי תכנון, ביצוע וניהול של נכסים בנויים, אשר הופכת על פיהם את הרגלי העבודה של כל בעלי המקצוע המעורבים בענף הבנייה.

© כל הזכויות שמורות ל- מימד ישראל.

Developed By - Wapps

אנחנו פה בשבילך

נציג שירות זמין לשיחה: מאיה